افزایش سایز آلت مردان (ویژه)

آموزش افزایش سایز آلت مردان

کتاب افزایش سایز آلت تناسلی

آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار

کاملا تصویری

کاربردی ترین کتاب سال

کتاب افزایش سایز آلت تناسلی مردان
کتاب افزایش سایز آلت تناسلی مردان برای اولین بار به صورت PDF

کتاب افزایش سایز آلت تناسلی مردان
آیا شریک جنسی شما از سایز و قدرت جنسی شما راضی است؟

100

payonline

ما به شما تمریناتی را آموزش می دهیم که نتایجی شگفت انگیز را برای شما در بر خواهد داشت. نتایجی که تمرینات افزایش سایز آلت تناسلی مردان برای شما در برخواهند داشت را در زیر مشاهده می کنید :
۱ – افزایش طول و ضخامت آلت به اندازه ۳ الی ۸ سانتیمتر در یک دوره تمرین
۲ – افزایش طول آلت جنسی تا بیش از ۵۰% اندازه فعلی در حالت راست و سفت شده (نعوظ)
۳ – افزایش قطر آلت جنسی حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد اندازه فعلی
۴ – جلوگیری از انزال زودرس و افزایش زمان نزدیکی و مقابرت.
۵ -افزایش قابلیت چندبار ارضا شدن پشت سر هم
۶ – کاهش خمیدگی آلت
۷ -این تمرینات بی تردید بدون عوارضی چون طپش قلب , چاقی و اضافه وزن یا ناراحتی های پوستی و گوارشی و … که در دیگر محصولات و دستگاه های از این نوع دیده می شود.
۸ – افزایش شق شدگی و سختی آلت تناسلی هنگام نعوظ و تحریک جنسی.
۹ – تایید شده از طرف پزشکان و متخصصان.
۱۰ – دارای گواهی GMP و گواهینامه سلامت از FDA آمریکا.

hed-2

100

payonline

دقت فرمایید که آموزش تمرینات کتاب افزایش سایز آلت تناسلی مردان در سایتهای مشابه خارجی حداقل با رقمی حدود ۸۹$ یعنی چیزی حدود ۱۶۰،۰۰۰ تومان و در سایت های داخلی با قیمت های ۹۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ تومان به فروش می رسند !!!

اما به دلیل اهمیت مسئله جنسی و نقش تاثیرگذار آن درزندگی فردی واجتماعی، قصد سایت این بوده است که همه افراد با هر توان مالی بتوانند آنرا تهیه کنند و با استفاده ازمطالب آن زندگی شیرین تری را تجربه کنند .

به همین علت : قیمت باورنکردنی کتاب در این سایت

قیمت 3990 تومان

100

payonline
ابتدا مطالب این سایت را با سایت های مشابه مقایسه کنید و سپس با آسودگی خیال اقدام به خرید کنید .

خصوصیات تمرینات :

تمرینات کتاب افزایش سایز آلت تناسلی مردان به عنوان یکی از معتیرترین روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی در دنیا میباشد . این روش که بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه بنا شده است ، در حقیقت بی عارضه ترین روش محسوب میشود . این روش سالهاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده میشود .تا به امروز تحقیقات مفصلی بر روی این روش انجام شده و امروزه توسط پزشکان رابطه جنسیولوژیست در سراسر دنیا توصیه میشود. مشاهده شده است که اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهید ، معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا ۶ماه کامل میشود .معمولاً بین ۵/۱ تا ۵/۲ سانتیمتر به محیط آلت تناسلی و حدود ۳تا ۱۰ سانتیمتر هم به طول آن اضافه میشود که رقم بسیار وسوسه بر انگیزی هست . درصد موفقیت این روش تا به امروز % ۹۸ گزارش شده است .

c6crqzv3xobo3hp6rvqg

100

payonline

آیا تغییر سایز آلت تناسلی آقایان امکان پذیر است؟

شاید عقیده بسیاری بر این بوده باشد که این عضو یک عضو خدادادی است و نمیتوان با روشی معقول در آن تغییر ایجاد کرد. عقیده ای که شاید منجر به نا امیدی بسیاری از آقایان شود. اما حقیقت اینست که با روشهایی که ابتدا توسط دکتر برین ریچاردز در سال ۱۹۷۵ ابداع شد و بعدها با تکمیل آن، این عقیده نادرست که سایز آلت تناسلی تغییر ناپذیر است را می توان به فراموشی سپرد. با اطمینان و محکم می گوییم که “سایز آلت تناسلی آقایان توانایی رشد طولی و ضخیم تر شدن را داراست” اما فراموش نکنید که روشی که برای اینکار می گوییم استفاده از قرص و دارو و یا دستگاه نمی باشد.
با تمریناتی که در کتاب افزایش سایز آلت تناسلی مردان به شما خواهیم آموخت این عقیده را باور خواهید کرد. در آزمایشی که برروی بیش از ۱۰۰۰ مرد صورت پذیرفته است این روش با پاسخ ۱۰۰% مثبت روبرو شده است و جالب اینجاست که از جوانهای ۲۰ ساله تا میانسالان حتی ۵۵ سال و بالاتر نیز از این روش استفاده کرده اند و بطور متوسط بعد از تنها سه ماه انجام تمرینات بصورت میانگین ۳ سانتیمتر بر طول آلت و ۱٫۵ سانتیمتر بر دور آلتشان افزوده اند!!

timthumb.php

چرا دارو و دستگاه نه؟

استفاده از دارو برای افزایش قدرت جنسی و افزایش سایز تنها یک رویاست …. این داروها در کوتاه مدت ممکن است به شما تا حدی نتیجه دهد اما در بلند مدت از قدرت شما می کاهد. تمامی دستگاه های موجود در زمینه افزایش سایز آلت جنسی آقایان نیز همگی بر اساس تمریناتی که در این سایت به شما آموخته ایم ساخته شده اند. پس چرا بجای پرداخت هزینه های سنگین حداقل ۱۴۰ یا ۱۵۰ هزار تومان برای دارو یا حدود ۸۰ – ۹۰ هزارتومان برای دستگاه، روش تمرینات را با هزینه اندک ۵۷۰۰ تومان برای همیشه فرا نمیگیرید؟ این روش سالیان سال است که در جهان استفاده می شود و بیش از ۹۸% از استفاده کنندگان از نتیجه حاصله اعلام رضایت کرده اند .

100

payonline

97266681338306213734

ما حقیقت را به شما می گوییم !!!

از دیرباز از جمله مهمترین دغدغه ها و سوالات مردان در زمینه مسایل جنسی اندازه آلت تناسلی بوده است. تصور غلطی در بین مردان رایج است که هر چه اندازه آلت تناسلی بزرگتر و ضخامت آن بیشتر باشد نشانه قدرت مردانگی بیشتر و لذت بیشتر در هنگام رابطه جنسی می باشد. بر اساس همین دیدگاه غلط بسیاری از افراد و شرکتهای سودجو به ارایه روشها داروها و دستگاههای بلند کننده و کلفت کننده آلت تناسلی مردان اقدام و سودهای کلانی به جیب می زنند. باید دانست که در حالت عادی یعنی زمانی که آلت تناسلی به حالت نعوظ در نیامده اندازه طبیعی بین ۶ تا ۱۰ سانتیمتر می باشد و در حالت نعوظ کامل نیز اندازه طبیعی بین ۱۲ تا ۲۰ سانتیمتر می باشد. (بطور متوسط ۱۵ سانتیمتر)
بنابراین اگر سایز آلت شما طبیعی است و نیازی به افزایش آن ندارید تمرینات را انجام ندهید اما اگر احساس می کنید نیاز به افزایش سایز آلت خود دارید با آموزش و انجام این تمرینات به آن دست خواهید یافت . ما این تمرینات را به صورت کتاب در آورده ایم تا هر زمان و در هر مکان آن را در اختیار داشته باشید و براحتی بتوانید از آن استفاده نمایید .

ما این تمرینات را با توجه به خواست کاربران سایت آموزش ایرانی برای اولین بار به صورت کتاب الکترونیک PDF ارائه کردیم و همینطور با قیمتی مناسب تا همه افراد بتوانند با هر توان مالی این تمرینات را خریداری نمایند اما از نظر تضمین چون ما متخصص در این زمینه نیستیم و تمرینات نوشته شده بر اساس تحقیقات انجام گرفته توسط پزشکان متخصص این زمینه می باشد می توانیم به گفته کارشناسان این امر بسنده کنیم امیدواریم از توضیحات داده شده استفاده کرده باشید .

ابتدا مطالب این سایت را با سایت های مشابه مقایسه کنید و سپس با آسودگی خیال اقدام به خرید کنید .

http://8pic.ir/images/4vbs3lbyc180kcmy8mjj.gif
نوع محصول: کتاب الکترونیکی PDF

حجم کتاب ۱٫۵ مگابایت

خرید کتاب بسیار راحت است و در عرض چند دقیقه انجام می گیرد

قیمت 3990 تومان

100

payonline

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>