پوزیشن های جنسی

کتاب پوزیشن های جنسی

آموزش مسائل جنسی و زناشویی برای اولین بار

کاملا تصویری

پرمخاطب ترین کتاب آموزش مسائل جنسی سال

position

کتاب پوزیشن شیرین کامل ترین کتاب آموزش پوزیشن های زناشویی به زبان فارسی

کتاب پوزیشن شیرین

کتاب پوزیشن شیرین : کامل ترین کتاب آموزش پوزیشن های زناشویی به زبان فارسی

آیا شیوه کنونی رابطه شما تکراری شده و به دنبال تنوع در رابطه جنسی خود هستید؟
آیا می خواهید رابطه شما نسبت به قبل تحولی چشمگیر پیدا کند؟

آیا می خواهید لذت بیشتری از رابطه جنسی خود ببرید ؟

و آیا می خواهید همیشه برای شریک جنسی خود تازگی داشته باشید ؟

همه افراد از تکرار و یک نواختی دوری می کنند و به دنبال لذت و هیجان بیشتر هستند . در رابطه جنسی نیز همینطور است حتی مهیج ترین فرد هم اگر رابطه جنسی برایش به عادت تبدیل شود نسبت به آن دل زده خواهد شد. همه می دانند که رابطه جنسی حیاتی ترین جزء ازدواج است که بوسیله آن صمیمت در بین زوجین تداوم می یابد. اما اگر هر دو یا یکی از زوجین علاقه و رغبت خود را نسبت به رابطه جنسی از دست بدهند چه می شود ؟ بر اساس آمارها ۶۰ درصد از طلاق ها در مسائل جنسی ریشه دارد ! پس نتیجه مشخص است …

پاسخ همه افراد به سوالات بالا مثبت است همه خواهان بهترین و لذت بخش ترین رابطه ها هستند. برای این منظور باید اقدامات موثر را انجام داد که لازمه آن ایجاد تنوع در همه بخش های تاثیرگذار در رابطه جنسی است .

کتاب پوزیشن شیرین همه عوامل موثر بر رابطه جنسی را مورد بررسی قرار داده و بهترین راه حل ها و آموزش ها را در اختیار خوانندگان قرار می دهد . مهمترین بخش این کتاب جمع آوری تمام پوزیشن های موجود در سایت ها و منابع اینترنتی ایرانی و خارجی است . با اطمینان می گوییم که تمامی پوزیشن های رابطه جنسی در این کتاب آموزش داده شده اند برای اولین بار به زبان فارسی و برای اولین بار به صورت جداگانه و فصل به فصل .

p 21p 23p22

ویژگی های منحصر به فرد کتاب پوزیشن شیرین :

۱ – این کتاب کامل ترین کتاب آموزش پوزیشن های زناشویی به زبان فارسی است بطوریکه همه پوزیشن های موجود در فضای اینترنت از

سایت های داخلی و خارجی در این کتاب آورده شده است.( بیش از ۳۰۰ پوزیشن )

۲ – همه پوزیشن های ممکن در رابطه جنسی که عبارتند از : ایستاده، نشسته، طرفی، رخ به رخ، معکوس، نزدیکی از عقب برای اولین بار به

صورت جداگانه و فصل به فصل در کتاب پوزیشن شیرین بیان شده اند.

– پوزیشن ها با توضیحات کامل به صورت نکته به نکته و با تصاویر ویژه آموزش داده شده اند تا برای همه قابل فهم و درک باشد.

۴ – برای اولین بار این کتاب جامع به زبان فارسی نگاشته شده است .

” این کتاب آموزشی مخصوص افراد بالای ۱۸ سال است ”

p_26

گزیده ای از فصل های کتاب در زیر آورده شده است تا با آگاهی کامل اقدام به خرید کنید:

 

 مقدمه

38vdsi4lot1sxztxuh

تفاوت عمده ای که در وضعیت های مختلف وجود دارد آنست که در هر وضعیت تازه ، نقاط تازه ای از بدن زن و مرد تحریک می شود و در این تحریک نه تنها عوامل فیزیکی بلکه عوامل روانی نیز دخالت می کند .

۲۰ نکته لذت بخش رابطه جنسی:

۱ – دخول را همزمان با تحریک سینه توسط یک دست و کلیتوریس توسط دست دیگر انجام دهید. در این روش در زمانی که شما مشغول دخول برای ارگاسم مهبلی زن هستید با انگشتتان هم به تحریک کلیتوریس بیپردازید. همچنین در حین دخول از همسرتان بخواهید تا ماهیچه های لگنی خود را …

ادامه نکات لذت بخش رابطه جنسی در کتاب پوزیشن شیرین

 1ugzecseda6hv1tsqi3
 فصل اول: پوزیشن های ایستاده (Standing positions)

این وضعیت به چندین صورت فرعی تر تغییر داده می شود و پوزیشن های متنوعی ایجاد می کند. انجام آن با صرف انرژی بسیار همراه است و تنها جوانان پر نیرو می توانند از آن استفاده کنند . شکل ویژه ای از آن که زن دست خود را دور گردن مرد و پاهایش را دور کمر و لگن او حلقه می کند به وضعیت ” تاک چسبنده ” یا ” تاک چنگ زن ” موسوم است .مرد باید پیش از آغاز نزدیکی همسر خود را به حد کافی برانگیزد و در این طریق از تحریک دستی کلیتوریس و دیگر نقاط حساس پیکر زن سود بگیرد و همواره بر آن باشد که با ابراز عشق و علاقه ، زن را از نظر روانی نیز تحریک کند و به مرحله ی آمادگی برساند . برای نزدیکی باید از وضعیت هایی استفاده شود که در آنها تحریک کلیتوریس به بیشترین حد ممکن می رسد .بیش از ۴۵ تصویر از پوزیشن های متنوع ایستاده + توضیحات کامل در کتاب

 position-book-education
 فصل دوم : پوزیشن های نشسته (SittingPositions)

در این پوزیشن ها تحریک کلیتوریس به منتهای شدت خود می رسد و این تنها انگیزه ی تجویز این پوزیشن ها برای زن هایی است که به تحریک کلیتوریس نیازمندند . این روش ها به ” وضعیت معکوس ” نیز شبیه است و در آن فعالیت بین دو نفر تقریباً به یک نسبت تقسیم می شود .امکان آبستنی در آن ها زیاد نیست ، کنترل حرکات و تحدید میزان دخول به آسانی میسر است . اگر پشت زن به طرف مرد باشد ، دخول از عقب نیز امکان پذیر است . این حالت ها ، هم انرژی کمتر می‌برد هم برای همه لذت بیشتر دارد و هم نیاز به کم بودن وزن و کوچکی جثه زن ندارد که مرد بخواهد او را بلند کند. این پوزیش ها علاوه بر تحریک زیاد هر دو طرف ، از تازگی و حالات متنوع برخوردارند .

بیش از ۵۰ تصویر از پوزیشن های نشسته + توضیحات کامل در کتاب

فصل سوم : پوزیشن های نزدیکی از عقب (Rear Positions)

در این روش گذشته از آن که زن و مرد از مشاهده ی صورت یکدیگر و تبادل بوسه محرومند ، کلیتوریس زن نیز تحریک نمی شود و در نتیجه اوج لذت جنسی برای زن به دشواری حادث می گردد و از طرفی فشار کفل زن بر شکم و ران مرد او را به شدت تحریک می کند و انزال به سرعت وقوع می یابد . در این پوزیشن ها یا زن و مرد در حالی که پشت زن به طرف سینه و شکم مرد است به پهلو می خوابند ، یا زن به سینه می خوابد و بالشی در زیر شکم و لگن قرار می دهد و یا زن در وضعیت سجده ( Knee – Chest Position) قرار می گیرد و دخول از عقب انجام می شود . این وضعیت که بیشتر مورد پسند آقایان است دارای پوزیشن های متنوعی است .

بیش از ۵۵ تصویر از پوزیشن های متنوع نزدیکی از عقب + توضیحات کامل در کتاب

فصل چهارم : پوزیشن های طرفی (Lateral positions)

در این پوزیشن ها زن و مرد در کنار یکدیگر و به پهلو خوابیده و همدیگر را در آغوش میگیرند. و بیشتر برای مواقعی به کار میرود که زوجین تمایل برای لمس و عشق بازی دارند تا دخول صرف . چون اتحاد حسی و عاطفی کامل میان زوجین با دیدن صورت و بوسه و بغل کردن و … حاصل می‌شود و لمس کردن قسمتهای پشت از قبیل کمر و باسن به راحتی صورت میپذیرد. همچنین در این حالت مرد می تواند ران خود را بین پاهای زن قرار داده که این عمل زنان را به شدت تحریک می سازد. این وضعیت بسیار نشاط آور هست و دارای پوزیشن های جذاب و احساسی .

مرد و زن به پهلو می‌خوابند
در این حالت به خاطر تماس مناسب بدن‌ها و همچنین استفاده از بوسه، نوازش و ماساژ یکی از بهترین روش‌های فعالیت جنسی آرام است.

بیش از ۱۵ تصویر از پوزیشن های متنوع طرفی + توضیحات کامل در کتاب

coupleinbed

 

فصل پنجم : پوزیشن های رخ به رخ (Positions on Cleavage Cleavage)

در این پوزیشن ها مرد دربالا قرار گرفته و عمده فعالیت را به عهده دارد. مقاربت در این روش راحت تر و امکان تنظیم دقیق حرکات رفت و برگشتی مرد بهتر و تسریع و تعویق انزال امکان پذیر است . همچنین امکان تماس مستقیم و کامل صورت مرد و زن با هم و انجام انواع تحریکات وجود دارد . در خانم های باردار بخصوص در ماههای آخر نباید از این روش استفاده کرد . وزن مرد در این روش به زن تحمیل می شود و اگر مرد چاق باشدممکن است باعث ناراحتی زن گردد. امکان قلاب کردن پاهای زن به دور کمر مرد با خم کردن زانوها در این روش می تواند مهبل را کوتاه و قطور کند بنا بر این دخول عمیق تر و امکان تماس آلت تناسلی با دهانه رحم بیشتر است در افرادی که آلت تناسلی کوتاه دارند و همچنین در اولین نزدیکی پس از ازدواج چون قطر مهبل زیادتر می شود برای پاره کردن پرده بکارت مناسب است. پوزیشن های رخ به رخ لذت بخش ترین حالات آمیزش جنسی هستند و دارای انواع مختلف .

بیش از ۶۰ تصویر از پوزیشن های متنوع رخ به رخ + توضیحات کامل در کتاب پوزیشن شیرین

فصل ششم : پوزیشن های معکوس (Reverse Positions)

در این پوزیشن ها زن در بالا قرارگرفته نقش فعال را در طول مقاربت بر عهده دارد که یکی از روشهای شایع مورد استفاده بوده و زن با زوایای مختلف روی مرد قرار می گیرد(نشسته، خوابیده، و …) . مرد در این پوزیشن ها آزادی عمل بیشتری برای تحریک آلت جنسی همسر خویش دارد و سنگینی بدنش به زن فشار نمی آورد . کنترل انزال بهتر انجام شده و فرصت بیشتری برای ارگاسم زن وجود دارد . چون زن در این روش آزادی عمل بیشتری دارد راحت تر به ارگاسم رسیده و در سرد مزاجی می تواند استفاده شود . این پوزیشن ها بسیار مورد پسند خانم هاست و در جلب رضایت آنها نقش مهمی دارد .

بیش از ۷۰ تصویر از پوزیشن های معکوس + توضیحات کامل در کتاب پوزیشن شیرین

فصل هفتم : بهترین و لذت‌ بخش‌ترین حالت (برای هر دو طرف)

1ugzecseda6hv1tsqi3

بهترین و لذت بخش ترین پوزیشن زناشویی در بین تمام پوزیشن های گفته شده را در زیر توضیح می دهیم . مزیت های این پوزیشن که می تواند تحریک پذیری و لذت بردن هر دو طرف از رابطه جنسی را بسیار زیاد کند عبارتند از :

۱ – تماس مستقیم و کامل صورت مرد و زن با هم و تسهیل پذیری انجام انواع تحریکات دهانی (بوسه ، مکیدن و ..)
۲ – امکان تنظیم دقیق حرکات رفت و برگشتی مرد و تسریع و تعویق وقوع انزال
۳ – امکان تغییر دادن وضعیت موجود به بسیاری از وضعیت های ممکن دیگر۴ – سهولت دخول ۵ – امکان آبستنی

این حالت بسیار مناسب برای ارضا و ارگاسم همزمان است که خود لذت‌ بخش‌ترین نوع ارگاسم است تصاویر و توضیحات تکمیلی را در ادامه ببینید .

ادامه توضیحات و تصاویر لذت بخش ترین پوزیشن زناشویی در کتاب پوزیشن شیرین

p 21
به دلیل اهمیت مسئله جنسی و نقش تاثیرگذار آن درزندگی فردی واجتماعی ، قصد سایت آموزش ایرانی با هماهنگی با نویسنده کتاب (همانند کتاب عشق شیرین) این بوده که همه افراد با هر توان مالی بتوانند آنرا تهیه کنند و با استفاده از مطالب آن زندگی شیرین و لذت بخشی را تجربه کنند .

به همین علت :

قیمت باورنکردنی کتاب

فقط 3990 تومان

 

” کتاب پوزیشن شیرین (نسخه اصلی شامل تمام فصل ها) فقط در این سایت عرضه می شود “

بنابراین خواهشمندیم کتاب را از این سایت یعنی آموزش ایرانی تهیه فرمایید تا علاوه بر حفظ حقوق ناشر استفاده از مطالب آن از نظر شرعی مجاز باشد.

نوع محصول: کتاب الکترونیکی PDF

حجم کتاب کامل ۵٫۵ مگابایت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>